Ми у Facebook
11.05.2024, 14:02

"Найголовнішим завданням для мене було ходити", - військовий Сергій Кулінець, який втратив обидві ноги

Сергій Кулінець - військовий, який у 2021 році втратив обидві ноги. Але після початку повномаштабного вторгнення повернувся на службу. І нині проходить службу в Рівненському обласному ТЦКСП.
Про це йдеться на сторінці Рівненського обласного ТЦК та СП.

Маючи неймовірний приклад тата-Героя (учасника АТО/ООС), наш Сергій КУЛІНЕЦЬ у 2019 році вступив до лав Збройних Сил України. Закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

Став офіцером та був направлений до навчального центру розвідки. Був командиром механізованого взводу та навчав військовослужбовців тонкощів своєї професії.

Під час одного з робочих відряджень влітку 2021 року сталося, здавалося б, непоправне – наш 34-річний Сергій втратив обидві ноги.

"Я прийшов до тями уже в шпиталі. Перші думки були просто нецензурні… Спробував підняти ноги, зрозумів, що це щось не те…!, згадує Сергій.

Так почався новий етап життя офіцера, життя з ампутацією. Вкрай важливу роль відіграла дружина, яка постійно нагадувала про маленького синочка і про те, хто ж буде його вчити чисто «чоловічих» вчинків.

"Найголовнішим завданням для мене стало не просто стати на ноги, а ходити. Адже я розумів, що якщо сяду в коляску, то вже з неї і не встану.
Потім почалися довгі тренування: спочатку навчитися стояти, змусити своє тіло слухатися. Потому – звикати до протезів та вміти керувати ними" , - згаужєе чоловік.

Коли почалося повномасштабне вторгнення наш Герой був в Ірпені. Певно, не треба багато казати про те, що саме там відбувалося. І можна лишень припустити, як їх, воїнів з ампутаціями, під обстрілами вивозили, виводили, виносили на, на той час, «мирну» землю.А потім пішов служити далі. Ось нині капітан Збройних Сил України Сергій Кулінець проходить службу в Рівненському обласному ТЦКСП.

Сергій, маючи за плечима звання «Незламний воїн Рівненщини», з гордістю розповідає, що виборов у 2024 році своє нове звання - «кандидат в майстри спорту з пара пауерліфтингу». Та продовжує інтенсивно тренуватися, щоб вибороти таке почесне та омріяне звання «чемпіона».На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ