На фронті загинув випускник Острозької академії Андрій Дмитерко
- Із великим сумом повідомляємо: на фронті загинув випускник Національного університету «Острозька академія» спеціальності «Культурологія» Андрій Дмитерко, - йдеться у повідомленні НУ "Острозька академія", де навчався воїн.
Дмитерко Андрій - старший солдат, оператор зенітної ракетної обслуги зенітної ракетної батареї однієї з військових частин загинув 10.05.2024 року при виконанні службових завдань поблизу одного з населених пунктів Запорізького району Запорізької області.
випускник академії, Андрій Дмитерко, загинув на війні, новини Рівного
Мешканця Рівненщини підозрюють у викраденні автомобіля для ЗСУ
У Києві викрали авто для ЗСУ. У злочині підозрюють 52-річного мешканця Рівненщини. Йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.
переглядів: 216
Громадам Рівненщини можуть повернути незаконно приватизовані укриття
У Рівненській області прокуратура активно відстоює право громад на використання захисних споруд цивільного захисту. З початку 2025 року суди відкрили вже 7 проваджень за позовами органів прокуратури про повернення громадам укриттів.
переглядів: 194
Трагедія у Рівному: чоловіка знайшли мертвим у дворі
Сьогодні вранці у Рівному у дворі багатоповерхівки на вулиці 16 Липня було виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. Правоохоронцям вдалося затримати ймовірного вбивцю.
переглядів: 324
Рівне попрощається з Героєм: на Донеччині загинув Микола Маргасюк
Завтра, 15 січня, о 10:00 на майдані Незалежності відбудеться прощання з Героєм України Миколою Маргасюком.
переглядів: 223
Рівненський водій влаштував гонитву від патрульних
25-річний водій отримав одразу чотири протоколи від патрульних поліцейських, бо вирішив втікати від них, щоб не отримати штраф за перевищення швидкості.
переглядів: 181