14.05.2024, 22:00

Вихованці Острозького військового ліцею представили Рівненщину на Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

Студенти Острозького військового ліцею представили Рівненщину на Всеукраїнській спартакіаді серед молоді, що ще не скликана до військової служби.
Змагання, що відбулися з 7 по 11 травня у Львівській області, зібрали понад 160 спортсменів віком 14-17 років із 15 регіонів країни. Команду з Рівненщини представляла група від Обласного ліцею з підготовкою до військово-фізичної діяльності в місті Острог.

Студенти ліцею брали участь у семи дисциплінах, включених до змагань, серед яких були підтягування на перекладині, біг на 100 метрів, біг на 3000 метрів, подолання перешкод, плавання, метання гранати та стрільба з пневматичної гвинтівки.

Після завершення змагань команда ліцею посіла шосте місце в загальному заліку, а учень Андрій Петрук став переможцем у бігу на 3000 метрів, показавши час 10 хвилин 19 секунд.