Ми у Facebook
16.05.2024, 17:07

У Рівному чоловіка засудили за відмову від повістки

Чоловіка з Рівненщини було засуджено за відмову від повістки.
Житель Клевані став обвинуваченим у ухиленні від призову.

Згідно з рішенням Рівненського міського суду, військовозобов'язаний, пройшовши медичний огляд 12 травня 2023 року, був визнаний обмежено придатним для служби.

6 вересня працівники територіальних військових комісаріатів намагалися вручити йому повістку, згідно з якою він мав з'явитись у пункті збору наступного ранку о 9:00 для подальшого направлення до навчального центру.

Проте обвинувачений відмовився від прийняття повістки. Це послужило підставою для його звинувачення у вчиненні злочину згідно зі статтею 336 Кримінального кодексу України (ухилення від виконання військової служби).

На суді обвинувачений визнав свою вину та пояснив, що мав намір виїхати за кордон, вважаючи, що його ще не мають права мобілізувати через його вік.

Однак пізніше, після консультації з юристами, він зрозумів свою помилку. На даний момент він не відмовляється від проходження військової служби, і в разі отримання повістки він буде готовий виконувати свій обов'язок в складі Збройних Сил України.

Суд визнав обвинуваченого винним і встановив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим строком на один рік.

На правах реклами