Ми у Facebook
24.05.2024, 13:38

Вступна кампанія-2024 суттєво відрізнятиметься від минулорічної

На Рівненщині триває Національне мультипредметне тестування (НМТ).
Зареєстровано майже 11 тисяч учасників. Основна сесія триватиме до 25 червня. Наразі онлайновий тест в тимчасових екзаменаційних центрах вже склали 800 учасників.

«Порушень процедури ні зі сторони учасників, ні персоналу зафіксовано не було, - повідомив під час брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. - Нагадаю, що цьогоріч у всіх 28 пунктах тестування ведеться відеоспостереження та на вході учасників перевіряють металошукачами, адже безпекова складова – пріоритет».

Загалом вступна кампанія 2024 року суттєво відрізнятиметься від минулорічної. Так, потенційні вступники мають скласти національний мультипредметний тест із чотирьох предметів.

До закладів вищої освіти цьогоріч на різні форми навчання можна буде вступити лише за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року або НМТ 2022-2024 років.

Цьогоріч усі вступники в аспірантуру, як і вступники в магістратуру, мають скласти ЄВІ – єдиний вступний іспит. ЄВІ мають складати всі абітурієнти – ті, хто планує навчатись на бюджеті, так і на комерційній основі. Основна сесія єдиного вступного іспиту триватиме з 24 червня до 15 липня, додаткова – з 31 липня до 14 серпня.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ