Ми у Facebook
06.06.2024, 12:31

Рівне простилося із полеглим Героєм

Фото: facebook.com/rivnecouncil

Сьогодні, 6 червня, на центральному майдані Рівного попрощалися з Героєм України Василем Аврамчуком, який мужньо і стійко боронив рідну землю від російських окупантів.
Василь Аврамчук народився 5 вересня 1979 року в селі Великий Олексин Рівненського району Рівненської області. Закінчив 9 класів Великоолексинської середньої школи, а потім вступив до ПТУ №11 м. Рівне, де здобув фах токаря-фрезерувальника. Після закінчення навчання проходив строкову службу в Національній гвардії України. Згодом в Рівненському інституті Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" отримав базову вищу освіту за напрямком Економіка і підприємництво (економіка підприємства) та здобув кваліфікацію бакалавр з Економіки підприємництва (економіки підприємства).

«Із десяти років аж до одруження Василь жив у селі Малий Олексин. А потім ми переїхали до Рівного. Разом ростили діток – донечці 16, а синові вже 22, він студент, навчається також на військовій кафедрі. Василь працював у ТОВ «КРОНОСПАН РІВНЕ» оператором ЧПК. На підприємстві вони проходили навчання, мали бронювання від мобілізації. Але у січні 2023 року Василю принесли повістку. Ві не вагався жодної хвилини, адже вважав своїм обов’язком захищати нас та країну. Спершу пройшов навчання у Національній академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, отримав звання молодшого лейтенанта. А потім їх направили на Харківщину,» - розповідає дружина Героя Алла.


Фото: facebook.com/rivnecouncil
Фото: facebook.com/rivnecouncil


Саме тут і минула практично вся служба нашого захисника. Цілеспрямований, педантичний, відповідальний Василь намагався не розповідати рідним про усі жахи війни. Проте рідні розуміли – його неймовірно важко.

«Він тримав все в собі, але ми знали, що йому було складно. Події навколо, ще й далеко від своєї сім’ї. Але Василь властивим йому чином віджартовувався. Він завжди повторював, що мусить нас захищати, хто як не я…» - розповідає Алла.


Фото: facebook.com/rivnecouncil
Фото: facebook.com/rivnecouncil


На жаль, 3 червня 2024 року 44-річний лейтенант Василь Аврамчук загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку…

За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради.

На правах реклами