Ми у Facebook
10.06.2024, 17:30

Лави ЗСУ поповнило 85 в'язнів з Рівненщини

Протягом минулого тижня з місць несвободи Рівненщини до військових частин вирушили перші колишні засуджені, звільнені судами для підписання контракту із ЗСУ.

Ці люди отримали таку можливість завдяки Закону про добровільну мобілізацію в'язнів. Про це інформують у Рівненській обласній прокуратурі.

Перед відправкою до військових частин їх перевірили на відповідність вимогам за віком, станом здоров’я та фізичною підготовкою. Крім того, вони всі пройшли професійно-психологічний відбір та, згідно з висновками військово-лікарських комісій, були визнані придатними до служби в ЗСУ.

Після цього з ними спілкувались уповноважені військовослужбовці, які відбирали кандидатів для служби у своїх військових частинах. Кожне клопотання про умовно-дострокове звільнення розглядалося судом, ухвалювалося рішення, і лише після набрання ним законної сили звільнені відправлялися у відповідні підрозділи. Там вони пройдуть військову підготовку та стануть на захист територіальної цілісності та суверенітету України у складі Сил оборони.

Загалом за минулий тиждень цю процедуру пройшли 85 колишніх засуджених, ще 18 осіб наразі чекають набрання сили рішень судів. Інша частина добровольців ще проходить дообстеження та відбір.

На правах реклами