17.06.2024, 14:14

Юні шпажисти зробили нейморвірне: завоювали все золото Європи

Юні українські шпажистки стали авторками унікального досягнення, вигравши командні першості на чемпіонатах Європи серед кадеток (U-17), юніорок (U-20) та молоді (U-23) цього року. Це вперше відбулося у шпазі і лише шостий раз в історії фехтування.
Неймовірний чемпіонський хет-трик українок став ще більш вражаючим, оскільки його досягли лише шість спортсменок. 16-річна Емілі Конрад (Київ, особистий тренер Наталія Конрад), 16-річна Анна Максименко та 15-річна Аліна Дмитрук (обидві зі Львова, особисті тренери Андрій Орліковський та Зоряна Семеряк) змагалися в усіх трьох вікових категоріях. Серед кадеток їм допомагала Марія Середа (Дніпро, особистий тренер Сергій Комаров), серед юніорок – Олександра Романова (Київ, особистий тренер Наталія Конрад), серед молоді – Поліна Кулешова (Київ, особисті тренери Олена Марко і Тетяна Рейзліна).

До цього найкращими були угорські шаблістки, які у 2022 році також виграли три золоті медалі, але з участю восьми фехтувальниць!

Вітаємо наших чемпіонок, їхніх особистих наставників та старшого тренера команди Ернеста Яцика з цим унікальним досягненням.

За повідомлення з Національної федерації фехтування України.

Нагадаємо, українки завоювали Кубок світу. Україну на олімпійських змаганнях з фехтування представлятимуть жінки.