07.07.2024, 14:00

Діти з Рівненщини отримали 15 медалей на всеукраїнській спартакіаді

Юні спортсмени з Рівненської області завоювали 15 медалей на всеукраїнській спартакіаді.
Юні спортсмени з Рівненщини завоювали 15 медалей на всеукраїнській спартакіаді "Повір у себе" з паралегкої атлетики та легкої атлетики для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху та розумового і фізичного розвитку.

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Загалом, з цих нагород 9 - золоті. Фінальні змагання відбулися у місті Володимир на Волині, де змагалися понад 150 учасників з 18 областей та Києва. Рівненську область представляли 9 спортсменів та 3 тренери, частина з яких працює у наших обласних комунальних закладах.

Досягнення спортсменів з Рівненщини:

Микита Степанець (РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) здобув три золоті медалі: у стрибках у довжину та в бігу на дистанціях 60 і 100 метрів.
Олександр Пащук (РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) виграв два золоті медалі в бігу на 100 і 200 метрів.
Марина Корева (РОДЮСШОІ, тренер Станко С.О.) завоювала два золоті медалі в бігу на 100 і 200 метрів.
Вероніка Кушнір (ФСК "Повір у себе", м. Сарни, тренер Цицюра О.О.) отримала золоту медаль у метанні м’яча та два срібла в бігу на 100 метрів і в стрибках у довжину.
Даниїл Юхим ("Інваспорт", тренер Полюхович В.О.) здобув золоту медаль у метанні м’яча та срібну медаль в бігу на 100 метрів.
Дарина Котисько (РОДЮСШОІ, м. Березне, тренер Станко С.О.) виборола дві срібні медалі в бігу на 60 і 200 метрів.
Богдан Гарапа (РОДЮСШОІ та Спеціальна школа № 2 у Клевані, тренер Шолота В.В.) отримав бронзову медаль у метанні м’яча, а також посів четверте місце у бігу на дистанціях 100 і 200 метрів.