Ми у Facebook
08.07.2024, 16:30

У Рівному попрощаються з Героєм Едуардом Школьним

У вівторок, 9 липня, у Рівному попрощаються з Героєм Едуардом Школьним, який віддав життя у боротьбі з ворогом.

Едуард Школьний народився 17 листопада 1989 року у селищі Приморський, що у Криму. Та, коли хлопчику було шість років, родина переїхала на Рівненщину – у село Будераж. Кілька років Едуард жив із бабусею у Бугрині, але згодом повернувся у Будераж, де закінчив місцеву школу.

«Після школи він вступив у Рівненський державний аграрний коледж, зараз відокремлений структурний підрозділ «Рівненський фаховий коледж НУБіП України. Залишалося довчитися ще якихось пів року, але Едуард пішов на роботу, й врешті, так і не закінчив навчання. Він мав золоті руки – працював на будівництві, займався ремонтами. У нових мікрорайонах Рівного, напевно, немає жодної квартири, куди б не доклав руку мій чоловік. Разом виховували двох діток, а також мого сина від першого шлюбу, якого Едуард любив, як рідного», - каже дружина Героя Яна.

Едуард мав проблеми зі здоров’ям, тому не проходив строкову службу в армії. Коли ж отримав повістку в лютому 2024 року, не став відмовлятися. І вже 5 березня присягнув на вірність Україні та її народові.

Справжній, щирий, добрий та люблячий – таким був, є і назавжди залишиться Едуард для близьких та рідних людей.

На жаль, 1 липня 2024 року старший солдат Едуард Школьний загинув під час бойових дій на Донецькому напрямку. Йому назавжди 34.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 9 липня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Чин похорону здійснять у Свято-Софіївській парафії ПЦУ (вул. Ювілейна, 1). Поховають його на кладовищі «Нове».

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ