В Україні рашисти встигли убити уже більше півтисячі дітей
Про це йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора.
"Ювенальні прокурори: 4 дітей загинуло та 12 поранено внаслідок вчорашньої масованої ракетної атаки", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, росіяни поцілили у дитячу лікарню "Охмадит": наслідки жахають. Оголосили збір на допомогу дитячій лікарні "Охмадит".Рятувальники попереджають: Рашисти розкидають "небезпечні м'ячики".
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Україна, рашисти, напад Росії, Війна РФ проти України, рашисти, рашизм
Українці серед тих, хто найчастіше намагається нелегально потрапити до Німеччини
![](/images/articles/2/small/1705500668.jpg)
Майже кожен п'ятий іноземець, який намагався нелегально перетнути кордон Німеччини у другій половині 2024 року, виявився громадянином України.
переглядів: 200
За сьогоднішній день було 60 бойових зіткнень
![](/images/articles/2/small/1739040357.jpg)
Росіяни продовжують штурмувати позиції українських захисників. Сили оборони України зривають підступні плани ворога, завдаючи йому значних втрат у живій силі та техніці.
переглядів: 212
"Путін готується зовсім не до перемовин, а до продовження війни, і не тільки проти України", - Володимир Зеленський
![](/images/articles/2/small/1735674164.jpeg)
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Володимир Путін не має наміру вести мирні переговори, а, навпаки, готується до подальшої війни не лише проти України.
переглядів: 235
Українські Захисники збили рашистський літак
![](/images/articles/2/small/1739028693.jpg)
На Торецькому напрямку українські військові успішно знищили ворожий штурмовий літак Су-25.
переглядів: 230
Країни Балтії відключили свої електромережі від систем Росії та Білорусі
![](/images/articles/2/small/1711309214.jpg)
8 лютого Литва, Латвія та Естонія остаточно від’єднали свої електромережі від енергосистем Росії та Білорусі, завершивши історичний етап здобуття енергетичної незалежності від пострадянської інфраструктури.
переглядів: 229