12.07.2024, 15:30
Тривають роботи із встановлення пам’ятників загиблим Героям України
На «Алеї Героїв» кладовища «Нове» розпочалися підготовчі роботи з встановлення пам’ятників загиблим захисникам України. Пам’ятники матимуть вигляд козацького хреста, який загальноприйнятий усіма релігійними конфесіями.
Про це інформують у КП "Спецкомбінат - ритуальна служба".
Як запевнили на підприємстві роботи, які тривають, жодним чином не призведуть до зміщення могил від місць поховання.
«Технологічний процес встановлення пам’ятника передбачає демонтаж надмогильної споруди – рамки, хреста, надмогильного пагорба. Усе це пов’язане із необхідністю облаштування міцного та надійного фундаменту, армування, що просто неможливо зробити, якщо не демонтувати існуючі конструкції. Ці роботи здійснюються у вечірній час, коли на кладовищі немає відвідувачів, за допомогою техніки. Але в жодному разі трактори не їздять по могилах! Це виключено. Вони пересуваються лише міжряддям для виконання своїх функцій. Оскільки ми проводимо одночасне встановлення на тридцяти могилах, картина, будемо відверті, не надто естетична. Саме тому ми попередньо спілкувалися із родичами наших Героїв, яким встановлюватимуться пам’ятники, просили їх не приходити на кладовище у цей період, аби не нервуватися та не засмучуватись», - наголосив директор КП «Спецкомбінат-Ритуальна служба» Роман Рибачок.
За словами керівника комунального підприємства, рідним також не варто переживати, що через підготовчі роботи майбутні пам’ятники будуть зміщені.
«Жодного зміщення пам’ятників з могил воїнів не буде! Все позначено, відмічено. Жодних відхилень чи сумнівів, що пам’ятник не буде встановлено на те саме місце не може бути! За цим слідкуємо особливо ретельно! Тому це просто виключено», - наголосив Роман Рибачок.
Працівники підприємства намагаються виконати роботи у максимально короткі терміни, але без шкоди якості. Тож просять рідних загиблих з розумінням поставитися до робочого процесу та вимушених технологічних рішень. Адже пам’ятники нашим Героям повинні простояти століттями, нагадуючи кожному рівнянину ціну, яку ми платимо за свободу України.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.UAПереглядів: 438КП "Спецкомбінат-ритуальна служба", "Кладовище Нове", алея героїв
Інші статті рубрики:
До Рівного вночі прибуде кортеж "На Щиті"
![](/images/articles/2/small/1722797461.jpg)
Рівнян закликають зустріти кортеж та віддати шану нашим Героям і проведемо їх у останню путь.
переглядів: 228
Рівне посмертно присвоїть звання "Почесний громадянин" 150 загиблим захисникам України
![](/images/articles/2/small/1722795985.jpg)
150 захисників України, які віддали життя за країну, посмертно отримають звання "Почесний громадянин" міста Рівне. У такий спосіб міська громада вшановує їхню пам'ять і висловлює подяку родинам загиблих.
переглядів: 227
На Рівненщині заборонили ловити раків
![](/images/articles/2/small/1722784476.jpg)
З 5 серпня до 20 вересня на Рівненщині діятиме заборона на вилов раків.
переглядів: 216
Мінлива хмарність та можливі грози: прогноз погоди на 5 серпня
![](/images/articles/2/small/1722774417.jpg)
За даними синоптиків, 5 серпня на Рівненщині очікується мінлива хмарність. Вночі опадів не передбачається, проте вдень можливі короткочасні дощі з грозами.
переглядів: 220