27.07.2024, 12:12

Харлан рішуче націлена боротися за олімпійське золото

Українська фехтувальниця Ольга Харлан розповіла про свої медальні цілі на Олімпійських іграх 2024 року.
Харлан братиме участь у своїй п'ятій Олімпіаді. На попередніх Іграх у Токіо вона не здобула жодної медалі, припинивши виступи вже в першому бою в особистій першості.

На пресконференції перед церемонією відкриття Олімпіади Харлан відповіла на запитання про свої цілі на Іграх у Парижі. Вона зазначила, що прагне здобути золоту медаль і що це є її метою. Харлан вважає, що кожен спортсмен в олімпійському селищі, який представляє свою країну, також прагне до золотої медалі. Проте, вона наголосила на важливості зосередження на кожному бою, щоб досягти цієї мети. Вона підкреслила, що потрібно зробити ще багато, аби втілити цю мету в життя.

Харлан додала, що буде рада будь-якій медалі, оскільки це дуже важливо як для неї, так і для країни.

Щодо подальших планів, Харлан зазначила, що після Ігор планує відпочинок. Вона сказала, що говоритиме про свої плани після 4 серпня, оскільки до 3-го числа у неї змагання.

Змагання в особистій першості з фехтування на шаблях серед жінок відбудуться в понеділок, 29 липня. Крім Харлан, Україну в одиночному турнірі представлять Аліна Комащук та Олена Кравацька.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Нагадаємо, українські шпажистки здобули ліцензію на Олімпіаду 2024. Українки завоювали Кубок світу