28.07.2024, 13:41

Олена Циганкова виборола срібло на чемпіонаті Європи

Учениця Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) Олена Циганкова здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное.
Про це повідомляє голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Чемпіонат проходив у польському місті Познань. На дистанції 3,4 км уродженка Млинова та майстриня спорту міжнародного класу стала срібною призеркою, здобувши свою другу поспіль європейську срібну медаль після аналогічного досягнення в Хорватії минулого року. У 2020 році Олена виборола бронзу на чемпіонаті світу.

Інший учень школи, Микита Бруханський, на жаль, не зміг пробитися до фіналу. Для нього це був дебют на змаганнях такого рівня, і всі сподівання на успіх попереду.

Тренує спортсменів Леонід Камлочук, очільник обласної школи вищої спортивної майстерності. На фото він разом з Оленою Циганковою.