29.07.2024, 12:07

Рівняни показали чудовий результат на змаганнях у Львові

У Львові пройшов літній Чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків. Протягом трьох днів понад 400 найсильніших спортсменів з усієї України змагалися за нагороди.

Збірна команда Рівненської області виборола 36 медалей різного гатунку серед юніорів та юнаків, зайнявши друге місце у медальному заліку серед 21 регіону України та міста Києва.

Вагомий внесок у скарбничку команди зробили вихованці СДЮСШОР №2 та ДЮСШ №3 Рівненської міської ради. Серед юнаків та юнок спортсмени здобули нагороди:

Влада Трачук: золото на дистанціях 200 та 400 комплексне плавання, срібло на дистанції 200 на спині.
Валерія Заско: золото на дистанції 200 на спині.
Олександра Савченко: срібло на дистанції 200 комплексне плавання та бронза на дистанціях 200 батерфляй і 400 комплексне плавання.
Ліза Конончук: бронза на дистанціях 50 та 100 на спині.
Максим Грицюк: срібло на дистанціях 50 батерфляй та 50 на спині.
Назар Дулюк: бронза на дистанціях 50 та 100 на спині.
Антоніна Тимощук: срібло на дистанції 200 вільний стиль.
Дмитро Мормон: бронза на дистанції 200 батерфляй.
Ігор Лисик: бронза на дистанції 200 на спині.

Серед юніорів відзначились:

Марія Ширікова: золото на дистанціях 200 та 400 комплексне плавання, бронза на дистанції 200 батерфляй.
Андрій Полоцький: золото на дистанції 200 на спині.
Влада Трачук: срібло на дистанціях 200 та 400 комплексне плавання, а також на дистанції 200 на спині.
Антоніна Тимощук: бронза на дистанції 200 вільний стиль.
Олександра Савченко: бронза на дистанції 200 комплексне плавання.
Софія Радчук: бронза на дистанції 50 на спині.

Варто відзначити, що на цих змаганнях вихованка СДЮСШОР №2 Рівненської міської ради Єва Мартишова вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту України.

За повідомленням з управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.

Нагадаємо, сьогодні рівнянин виступить на Олімпійських іграх.