Рівнянин завершив змагатися на Олімпіаді
На першій половині дистанції Гудима тримався на 30-му місці, поступово опускаючись до кінця колони гонщиків. Наприкінці траси, коли час Олександра перевищив 1 годину 20 хвилин, його зняли з дистанції через відставання на ціле коло.
Гудима став одним із трьох велосипедистів, яких зняли з гонки. Ще двоє спортсменів не фінішували з інших причин.
Золото виборов Том Підкок (Велика Британія), срібло – Віктор Корецький (Франція), а бронза дісталася Алану Гартлі (ПАР).
Про це повідомляє Спорт на районі, sport.rayon.in.ua.

Олександр Гудима, олімпійські ігри, Олімпіада, спорт, новини Рівного
Прогноз погоди у Рівному на 5 травня: чого чекати містянам

Синоптики вже оприлюднили прогноз погоди у Рівному та розповіли, чого чекати від цього дня.
переглядів: 276
Суха трава знову у вогні: на Рівненщині зафіксували 11 займань за добу

Протягом минулої доби рятувальники Рівненщини ліквідували 11 пожеж на відкритих територіях.
переглядів: 195
На Рівненщині шістьох чоловіків судитимуть за незаконний видобуток бурштину

Поліція Рівненщини завершила досудове розслідування щодо групи осіб, причетних до незаконного видобутку бурштину-сирцю.
переглядів: 198
У Рівному понад 450 штрафів за неправильне паркування за тиждень

Інспектори з паркування Департаменту муніципальної варти Рівного за минулий тиждень винесли понад 450 постанов за порушення правил зупинки та стоянки.
переглядів: 288
Рівненські фехтувальниці на візках вперше здобули медалі чемпіонату України

Вперше за історію проведення чемпіонату України з фехтування на візках спортсменки з Рівненщини вибороли нагороди.
переглядів: 259