01.08.2024, 17:03
На Сарненщині у ДТП загинув мотоцикліст
1 серпня, близько 10:30, у селі Корост на вулиці Центральна сталася смертельна ДТП.
Слідчий слідчого управління на місці події встановив, що 28-річний місцевий житель, водій мотоцикла «Loncin», зіткнувся із попутним трактором. Трактором керував 40-річний житель станції Немовичі, який на момент аварії повертав ліворуч. Відомо, що трактор був кустарного виробництва і не обладнаний покажчиками повороту.
Від отриманих травм водій мотоцикла, який був у мотошоломі, загинув на місці події. Медики лише констатували його смерть. Його пасажир, 18-річний односельчанин, отримав незначні ушкодження і після огляду лікарів не потребував госпіталізації.
За попередніми даними, водій трактора був тверезий. У рамках кримінального провадження у нього відібрані біологічні зразки.
Розпочато досудове розслідування.
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.UAПереглядів: 571Інші статті рубрики:
На Рівненщині командир роти виплачував бойові надбавки підлеглій, яка не з'являлася на службі
Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру командиру роти однієї з військових частин Рівненської області.
переглядів: 240
У Рівному через задимлення обігрівача ледь не сталася пожежа у тролейбусі
У місті Рівне на шляхопроводі по вулиці Соборній сталося задимлення в салоні тролейбуса.
переглядів: 196
У Рівному для родин військових організовують безоплатну арт-терапію з розпису скла
25 січня у Рівному відбудеться безоплатна арт-терапевтична зустріч із розписом скла для ветеранів та родин військових.
переглядів: 184
Біля Рівного автомобіль злетів у кювет: травмовано водія
На автошляху поблизу Рівного сталася дорожньо-транспортна пригода.
переглядів: 286
Надзвичайна подія на об'єкті "Укрзалізниці" на Дубенщині: подробиці з'ясовуються.
Надзвичайна подія сталася на одному з об'єктів "Укрзалізниці" в Дубенському районі в ніч на 22 січня.
переглядів: 193