Футболіст з Грузії тепер житиме у Рівному
Нещодавно Гіоргі подав документи до Рівненського міського відділу УДМС для оформлення посвідки на тимчасове проживання. Сьогодні працівники міграційної служби привітали молодого спортсмена з отриманням документа та побажали йому подальших успіхів на футбольному полі, повідомляє Міграційна служба Рівненської області.

Рівне, Верес, Гіоргі Куція, посвідка на проживання, міграційна служба, футбол, Грузія
На Рівненщині водій легковика смертельно травмував чоловіка, який ремонтував вантажівку

Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася 5 липня близько 12:30 на трасі «Київ–Чоп» поблизу села Верба, що на Рівненщині.
переглядів: 209
Прогноз погоди в Рівному на 6 липня: чого чекати

У неділю, 6 липня, в Рівному очікується переважно хмарна погода. Ясний ранок зміниться затягнутим небом, яке залишатиметься похмурим до самого вечора.
переглядів: 152
Пологове відділення в Костополі можуть закрити через невелику кількість пологів

Існування пологового відділення Костопільської лікарні опинилося під загрозою через недостатню кількість народжень.
переглядів: 178
Естонські медики передали техніку та поділилися досвідом з лікарями у Рівному

У Центральній міській лікарні Рівного відбувся триденний візит представників Східно-Талліннської центральної клінічної лікарні (Естонія).
переглядів: 143
Важкоатлет із Рівного знову здобув призове місце на Кубку України

Учень Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Гладиш став срібним призером Кубка України з важкої атлетики, який відбувся у Луцьку.
переглядів: 165