Рівненські нацгвардійці зустріли з пологового дружину та сина полеглого побратима
Гвардійці Рівненського підрозділу Національної гвардії України зустріли та привітали дружину і новонародженого сина загиблого побратима Назарія Сержанюка.
У січні 2024 року нацгвардієць Назарій Сержанюк загинув під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку через ворожий артилерійський обстріл.

Кохана дружина полеглого гвардійця тримає на руках новонародженого сина Дмитра. Поруч із нею – бабусі й дідусі, рідні та друзі. Гвардійці також приїхали до рівненського пологового будинку, щоб привітати маму та малюка, а також висловити свою вдячність і підтримку.
«Ми відчуваємо велику відповідальність за подальшу долю сина нашого побратима. Віднині маленький Дмитро під нашим захистом і опікою. Дмитро житиме у вільній Україні, яка перемогла ворога, стала сильною і могутньою», – каже капелан рівненського підрозділу отець Іван Хміль.



Зустріч з пологового, нацгвардійці, загиблий герой, новонароджена дитина, Рівненський пологовий будинок Рівненської міської ради
У Рівному покажуть фільм про війну "Любарт 2024"

Рівнян запрошують на безкоштовний показ фільму "Любарт 2024" про війну очима Героїв
переглядів: 24
Рівненські нейрохірурги провели складну операцію та видалили уламок з хребта воїна

У Рівненській обласній лікарні імені Юрія Семенюка лікарі нейрохірургічного відділення провели складну операцію, врятувавши життя воїну, який отримав поранення під час бойових дій.
переглядів: 54
У Рівному відкриють меморіальну дошку Герою Дмитру Гецку

Завтра, 14 березня, о 08:50 на фасаді Ліцею №28 у Рівному відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому Герою Дмитру Гецку.
переглядів: 78
На Острожчині поліція та рідні розшукують 14-річного Матвія Бугу

Поліція та рідні розшукують 14-річного Бугу Матвія Олександровича, який зник 13 березня 2025 року в селі Могиляни Острозького району Рівненської області.
переглядів: 110
19,6 млн євро отримає Рівненський госпіталь ветеранів на модерніщацію

Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни отримає 19,6 млн євро на модернізацію за кошти Європейського Союзу. Єврокомісія погодила фінансування для 6 українських закладів охорони здоров'я, серед яких і рівненський госпіталь.
переглядів: 98