Ми у Facebook
09.08.2024, 12:00

Сьогодні у Рівному на "Авангарді" зустрінуться "Верес" та "Динамо"

Уже сьогодні, у п'ятницю, 9 серпня, на рівненському стадіоні "Авангард" відбудеться один з найцікавіших матчів другого туру Української Прем'єр-ліги. Місцевий "Верес" прийматиме київське "Динамо". Початок зустрічі о 18:00.
Рівненський "Верес" сьогодні зустрічає київське "Динамо". Цей матч обіцяє бути справжнім святом футболу для вболівальників. Адже суперництво між командами завжди було напруженим і видовищним. Рівненські вболівальники матимуть чудову нагоду підтримати свою команду та насолодитися гарним футболом.


Де придбати квитки:

Квитки на матч можна придбати онлайн на сайті kasa.in.ua або безпосередньо у клубному фаншопі, що розташований на стадіоні "Авангард". Не відкладайте покупку квитків на останній момент.

Де дивитися матч:

Для тих, хто не зможе потрапити на стадіон, передбачена пряма трансляція матчу на платформі UPL TV.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

04.02, 19:33 Масштабна автотроща у Гощі: п’ять авто понівечено, є постраждалі

04.02, 19:22 На Рівненщині виявили нетверезого водія без прав, який знову сідав за кермо

04.02, 18:53 Рівненський перинатальний центр запрошує на «Школу відповідальних батьків» та День відкритих дверей

04.02, 18:29 Ожеледицю та туман прогнозують синоптики 5 лютого на Рівненщині

04.02, 18:03 В Україні зростає кількість дітей з надмірною вагою

04.02, 17:37 Рівне завтра прощається з Героєм Миколою Савосіком, який загинув майже рік тому

04.02, 17:10 У Дубні заборонили проведення розважальних заходів у закладах громадського харчування

04.02, 16:42 Протерміновані під час воєнного стану посвідчення водія залишаються дійсними

04.02, 16:23 У Рівному студент підпалив авто військового за завданням російських спецслужб: неповнолітнього диверсанта затримали

04.02, 16:00 Більше не пара: рівненський холостяк Терен та його обраниця розірвали стосунки