У Рівному відкриють дошку пам’яті загиблому Герою Іллі Серку
Ілля Серко народився та виріс у Рівному, де навчався у школі №22. Після здобуття середньої спеціальної освіти кухаря-кондитера, він обрав шлях у текстильній галузі, де зустрів свою майбутню дружину Олену. Разом вони відкрили власний бізнес і виховували двійнят — донечок Єву та Рут.
6 червня 2023 року Іллю мобілізували до лав Збройних Сил України, хоча він ніколи раніше не служив. Він пішов на фронт, щоб захистити свою країну і родину. На жаль, 4 серпня 2023 року Ілля загинув на Луганському напрямку, виконуючи обов'язки розвідника-сапера.
Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти в Рівненській громаді є частиною програми «Рівне - місто Героїв».

Прогноз погоди у Рівному на 15 липня: чого чекати

У вівторок, 15 липня, в Рівному очікується теплий літній день без опадів. Сонце буде лише зрідка з’являтися з-за хмар, тож погода буде переважно похмурою, але сухою.
переглядів: 165
У Рівному перевірятимуть стан багатоповерхівок: частина містян залишиться без газу

У понеділок, 15 липня, у Рівному тимчасово призупинять газопостачання в кількох багатоповерхових будинках. Причина — планова перевірка технічного стану мереж та обладнання.
переглядів: 153
Костопільське пологове відділення на межі закриття: де народжуватимуть жителі краю

У місті Костопіль на Рівненщині набирає обертів обговорення новина про можливе закриття єдиного в місті пологового відділення.
переглядів: 321
На Рівненщині виявили вибухонебезпечний снаряд часів Другої світової

У Дубенському районі Рівненської області знайшли небезпечний предмет, який виявився артилерійським снарядом.
переглядів: 273
На Рівненщині проведуть кіберзмагання за сценаріями реальних ворожих атак

Наприкінці липня на Рівненщині відбудуться змагання з кібербезпеки, які проходитимуть у форматі, максимально наближеному до реальних атак на державні структури та підприємства.
переглядів: 230
Реклама