Яку погоду чекати у Рівному в понеділок?

Рівне, погода, 17 серпня, мінлива хмарність, температура, дощ
У ліцеї на Рівненщині оновлюють шкільну їдальню

Бистрицький ліцей, що входить до Березнівської громади, став одним із переможців конкурсу на оновлення шкільних їдалень.
переглядів: 44
На Рівненщині нове хлібопекарське підприємство виробляє до 8 тонн продукції щодня

У межах робочого візиту до Дядьковицької громади начальник Рівненської районної військової адміністрації Юрій Колос ознайомився з роботою кількох підприємств харчової промисловості, що демонструють динамічний розвиток і вагомий внесок у продовольчу безпеку регіону.
переглядів: 103
Лікарка з Рівного Лілія Трифонюк отримала відзнаку "Берегиня України 2025" [+Фото]

12 червня у Києві, в Національному центрі "Український дім", відбулася церемонія вручення національної премії "Берегиня України 2025".
переглядів: 136
Частина Рівного залишиться без води 16 червня через ремонт

16 червня, з 10:00 орієнтовно у частині Рівного тимчасово відключать водопостачання у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Про це повідомляє аварійно-диспетчерська служба.
переглядів: 192
У бою за незалежність загинув Захисник України Валентин Ланюш

У боях за свободу та незалежність України загинув Валентин Ланюш — мужній захисник, який віддав своє життя, виконуючи бойове завдання.
переглядів: 170