Україна повернула з російського полону ще 103 військових
Серед звільнених — оборонці Київщини, Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя, Маріуполя та захисники «Азовсталі». До складу визволених увійшли бійці 36-ї бригади морської піхоти, Національної гвардії, зокрема спецпризначенці 12-ї бригади «Азов», прикордонники, представники спецпідрозділу «Кракен», а також бійці Нацполіції, тероборони, ДСНС та інших підрозділів Збройних Сил України.
Омбудсмен Дмитро Лубінець зазначив, що серед звільнених є герої, які відіграли ключову роль у захисті стратегічних об'єктів та регіонів України. Їх повернення стало важливою подією в боротьбі за відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави.

обмін полоненими, звільнення військових, українські герої, ЗСУ, Азовсталь, морська піхота, Нацгвардія
У Канаді горить музей "Село спадщини української культури"

У Канаді масштабна пожежа охопила музей української культури й побуту просто неба "Село спадщини" поблизу міста Едмонтон
переглядів: 301
Токсичну речовину виявили в дитячому харчуванні Nestle з Фінляндії

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) повідомила про виявлення небезпечної токсичної речовини – охратоксину А – у партії дитячого харчування Nestle, що була імпортована до України з Фінляндії.
переглядів: 297
Новим холостяком став Тарас Цимбалюк із "Спіймати Кайдаша"

Актор театру та кіно Тарас Цимбалюк став головним героєм нового сезону романтичного реаліті "Холостяк". Про це 18 квітня повідомила пресслужба телеканалу СТБ.
переглядів: 482
Юрій Макаров сказав, що був у розстрільному списку

Журналіст Юрій Макаров припускає, що напад на нього, який стався 16 квітня, міг бути не випадковим і має ознаки спланованої акції, ймовірно, з російським слідом. Про це він повідомив у коментарі ТСН.
переглядів: 346
В Україну повернули тіла майже тисячі полеглих Захисників України

На рідну землю повернули тіла 909 полеглих Захисників. З числа повернених "на щиті" Оборонців полеглі з багатьох напрямків.
переглядів: 429