На Рівненщині затримали нетверезого водія мотоцикла без посвідчення
Під час спілкування з 22-річним водієм поліцейські виявили, що він не має права керування транспортним засобом, оскільки ніколи не отримував відповідної категорії посвідчення. Крім того, у нього були явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Патрульні запропонували водію пройти огляд за допомогою приладу «Драгер», який показав результат — 1,62 проміле алкоголю в крові.
На водія склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортом у стані сп’яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Керування без документів, вчинене повторно протягом року) КУпАП. Поліцейські відсторонили його від керування мотоциклом.

Олімпієць Олег Омельчук здобув дві медалі на Кубку України з кульової стрільби

Олімпієць з Рівного Олег Омельчук здобув дві медалі на Кубку України з кульової стрільби, який проходив у Вінниці.
переглядів: 10
На Рівненщині аграрії почали сіяти гречку - перші в Україні цьогоріч

На Рівненщині стартував посів гречки — область стала лідером серед регіонів України, де аграрії першими взялися за вирощування цієї культури. Загалом під гречку в регіоні цьогоріч відведено 13,7 тисячі гектарів. Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
переглядів: 15
На Рівненщині загасили пожежу (+ВІДЕО)

У ніч проти 30 квітня, близько 23:39, у селі Карпилівка Сарненського району спалахнула пожежа на території приватного домоволодіння. Загорілося перекриття господарської будівлі.
переглядів: 20
У Рівному водій мав права із ознаками підробки

На вулиці Льонокомбінатівській патрульні зупинили автомобіль Hyundai Accent. Посвідчення водія, яке надав 44-річний керманич, мало ознаки підробки. Правоохоронцям чоловік зізнався, що своє втратив, а натомість замовив інше в інтернеті.
переглядів: 90
На Рівненщині була тригодинна повітряна тривога

Сьогодні, 30 квітня, рашисти знову атакували Рівненську область.
переглядів: 100