Кабмін збільшив виплати у разі загибелі або поранення військових
Відповідно до постанови № 1090 від 24 вересня 2024 року, допомога буде надаватися родинам загиблих захисників, а також ветеранам, які отримали інвалідність внаслідок участі в бойових діях.
Зараз прожитковий мінімум складає 3028 грн, тож виплата у разі загибелі військового складе 22 млн 710 тис. грн.
Також передбачена одноразова грошова допомога в разі встановлення інвалідності через поранення, контузії, каліцтва чи захворювання у таких розмірах:
▪️12 млн 112 тис. грн – I група;
▪️9 млн 84 тис. грн – II група;
▪️7 млн 570 тис. грн – III група.
Допомогу можуть отримати члени родини загиблого або військові, які отримали поранення чи захворювання під час служби. Для цього необхідно подати заяву до Міністерства у справах ветеранів через паперову форму або онлайн через портал "Дія".

виплати за інвалідність, виплати у разі загибелі, виплати військовим
Розклад богослужінь та освячення пасок у кафедральних соборах Рівного

Розклад богослужінь оприлюднили на офіційній сторінці Рівненської єпархії ПЦУ.
переглядів: 115
Експерти назвали країну, яка найбільше підходить для туристок-одиначок

Соло-туризм не менш популярний у світі, аніж відпочинок у гучній компанії. Але яка країна підійде найкраще для такої подорожі?
переглядів: 152
Як безпечно зняти скотч із вікон: ефективні методи, які не зашкодять склу

Після святкових декорацій або профілактичного заклеювання вікон задля безпеки українці стикаються з проблемою: як зняти скотч, не пошкодивши скло?
переглядів: 169
Мерехтливі крашанки у тренді Великодня 2025

Цьогорічним святковим хітом у соцмережах стали так звані «мерехтливі» великодні яйця — стильний і простий спосіб оновити традиційне фарбування. Такий ефект можна легко досягти, скориставшись звичайною пляшкою червоного вина.
переглядів: 258
Як мінімізувати ризики стейкінгу?

Стейкінг дає змогу власникам певних криптовалют активно брати участь у блокчейн-мережах. Користувачам це вигідно. Насамперед через заробіток винагород і підтримку проєктів, які їм потрібні. Та й загалом стейкінг доступний завдяки відносно простим алгоритмам. Але тут потрібно враховувати можливі ризики та знати, як їх уникнути чи мінімізувати.
переглядів: 743