Психологиня з Рівного пройшла навчання в Японії
Анна стала учасницею престижної програми JICA «Вдосконалення системи психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (Kokoro-no-Care) в умовах надзвичайних ситуацій», яка проходила в місті Кобе.
У програмі вона разом із колегами з Мексики, Гренаді, Папуа Нової Гвінеї, Малайзії та України вивчала японську концепцію «Kokoro-no-Care» та ефективні методи психологічної допомоги людям, які пережили травми.
"Ця концепція підкреслює важливість турбот про психічне та емоційне здоров'я, особливо в кризові періоди. Отримані знання допоможуть Анні Друзенко надавати ще більш кваліфіковану допомогу дітям, які це потребують", - зазначили в лікарні.

Екоінспекція перевіряє громади Рівненщини: увага до дотримання природоохоронного законодавства

На Рівненщині розпочалися планові перевірки органів місцевого самоврядування щодо виконання делегованих повноважень у сфері охорони довкілля.
переглядів: 245
Вирішальний бій за фінал: Київ-Баскет vs БК Рівне — матч, який усе вирішить

У вівторок, 22 квітня, баскетбольні вболівальники знову затамують подих: у столичному ПС «Венето» відбудеться вирішальний матч другого раунду плей-оф Суперліги. Київ-Баскет прийматиме БК Рівне у третій грі напруженої півфінальної серії.
переглядів: 250
Рівненські спортсмени здобули перемоги на Чемпіонаті України з бочча

У місті Мукачево на Закарпатті завершився Чемпіонат України з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь близько 70 учасників із 12 областей України та Києва.
переглядів: 263
Цього року на Рівненщині усиновили 10 дітей

В області 1294 дитини перебувають під опікою та піклуванням, з них 208 – у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
переглядів: 236
У Рівному замінили сім електроопор

Упродовж минулого тижня працівники КП «Міськсвітло» відремонтували 15 світильників, відновили 39 світлоточок та усунули 12 пошкоджень, коротких зімкнень в мережах.
переглядів: 244