Через густий туман на Рівненщині оголошено жовтий рівень небезпечності
Густий туман може призвести до ускладнення дорожнього руху, зниження видимості та, як наслідок, до аварійних ситуацій. Тому водіїв просять бути особливо уважними, дотримуватись безпечної швидкості та збільшувати дистанцію між автомобілями.
Пішоходам рекомендується рухатися тротуарами, а за їх відсутності – узбіччям дороги, бажано у світловозвратальних жилетах.
У випадку виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з погодними умовами, просимо негайно телефонувати на номери 101 або 112.

Рівненщина, туман, жовтий рівень небезпечності, погода, синоптики
Дві кандидатки від Рівненщини претендують на престижну премію Верховної Ради України

Цьогоріч процедура висунення кандидатів на щорічну премію Верховної Ради України для педагогічних працівників виявилася значно простішою, ніж торік.
переглядів: 174
Серед звільнених з полону семеро рівненчан

Серед звільнених сьогодні з полону українських військовослужбовців є і 7 наших земляків з Рівненщини.
переглядів: 206
На Дубенщині депутата обвинувачують у неподанні декларацій

Прокурори Дубенської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї з громад Дубенщини, якому інкримінують умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
переглядів: 158
Рівне попрощається з Євгенієм Шаповалом — Героєм, який віддав життя за Україну

Ще одна гірка втрата для Рівного — у бою за Україну загинув Євгеній Шаповал. Йому було лише 31 рік.
переглядів: 183
Рівне прощається з двома Героями – Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею

Обидва мужньо боролися за свободу й незалежність України, віддавши найдорожче — своє життя.
переглядів: 178