Рівненщина: Коваль розповів, чи готова область до опалювального сезону
Теплопостачальні підприємства звітують про завершення підготовчих робіт, які проводилися влітку та на початку осені.
Зокрема, вдалося:
- підготувати 975 котелень та 84 центральні теплові пункти;
- відремонтувати 365 км тепломереж;
- замінити 9 км старих та аварійних мереж;
- провести заміну 20 котлів і капітальний ремонт 63 котлів.
На ці заходи громади та теплопостачальні підприємства витратили 125 мільйонів гривень.
«Опалювальний сезон уже розпочався у Вараші, де тепло постачає Рівненська АЕС. Інші громади прийматимуть рішення щодо старту опалення залежно від температурних показників. Основним критерієм є те, що якщо протягом трьох діб середньодобова температура опуститься нижче 8 градусів, буде прийнято рішення про початок опалювального сезону», – зазначив Коваль.

теплопостачання, вараш, Олександр Коваль, тепло, підготовка, опалювальний сезон, Рівненщина
У місті на Рівненщині латають ями на дорогах

У Костополі продовжується ямковий ремонт доріг.
переглядів: 60
Як у місті на Рівненщині піклуються про безбар'єрність

У Сарнах системно працюють над тим, щоб місто стало доступним для кожного мешканця. Особливу увагу приділяють людям з інвалідністю, маломобільним групам, батькам із візками, літнім людям та всім, кому складно пересуватися в умовах неадаптованого середовища.
переглядів: 80
Реконструкція біля драмтеатру в Рівному на фінальній стадії

У Рівному добігає кінця реконструкція сходів біля обласного академічного музично-драматичного театру.
переглядів: 102
Чоловік розкрив розташування військового об'єкта в Рівному: що вирішив суд

У Рівному перед судом постав мешканець села Нараїв, який опублікував у месенджері геолокацію військового об'єкта. Його визнали винним у поширенні забороненої інформації під час воєнного стану.
переглядів: 745
Етнотабір у Рівному зібрав понад сотню дітей: ремесла, пісні та яскраві емоції

У липні Рівненський обласний центр народної творчості (РОЦНТ) започаткував унікальний проєкт — одноденний дитячий етнотабір «Барви роду».
переглядів: 145
Реклама