Свідомий рівнянин допоміг патрульним затримати п’яного водія
43-річний водій був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1728228146.jpg)
Патрульна поліція Рівного щиро дякує небайдужим громадянам за активну громадянську позицію. Саме завдяки таким людям ми робимо наші дороги безпечнішими.
Пам’ятайте: якщо ви стали свідком порушення правил дорожнього руху, зокрема керування транспортним засобом у нетверезому стані, негайно повідомляйте про це на лінію "102".
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Рівне, патрульна поліція, п’яний водій, громадянська свідомість, 102, ДТП, безпека дорожнього руху
З якою погодою почнеться понеділок на Рівненщині
![](/images/articles/2/small/1739568572.jpg)
Прогноз погоди на понеділок, 17 лютого.
переглядів: 147
У Рівному встановлюють валідатори
![](/images/articles/2/small/1739708971.jpg)
У комунальному транспорті міста триває процес встановлення валідаторів для безготівкової оплати проїзду. У рамках впровадження електронного квитка всі автобуси та тролейбуси міста мають бути обладнані такими пристроями до кінця лютого.
переглядів: 339
У Рівному відбудеться арт-проєкт "Народжені боротися"
![](/images/articles/2/small/1739704777.jpg)
Цей захід об’єднає мистецькі твори, що народилися в часи боротьби за Свободу, і стане нагадуванням про ціну, яку українці заплатили та продовжують платити за своє майбутнє.
переглядів: 189
У Рівному діти лікуються та навчаються одночасно в Школі Супергероїв
![](/images/articles/2/small/1739706755.jpg)
Понад 400 дітей уже стали учнями Школи Супергероїв, яка з березня минулого року діє при Рівненській обласній дитячій лікарні. За цей час юні пацієнти отримали понад 1300 освітніх послуг, не перериваючи навчання навіть під час лікування чи реабілітації.
переглядів: 200
Яку компенсацію можуть отримати рівняни за "пакунок малюка"
![](/images/articles/2/small/1739703269.jpg)
Департамент соціальної політики Рівненської міської ради повідомляє, що відтепер батьки новонароджених можуть отримати грошову компенсацію вартості «пакунка малюка».
переглядів: 234