06.10.2024, 20:19

Захисник «Вереса» отримав серйозне пошкодження коліна

Під час матчу проти «Зорі» захисник захисник рівненського "Вереса" Василь Гакман отримав серйозну травму коліна, яка вимагатиме оперативного втручання.
Як повідомив керівник медичного штабу клубу Олег Темник, у футболіста діагностовано ушкодження зв’язок колінного суглоба та менісків. Ця травма є доволі серйозною і потребує тривалого періоду відновлення.

Гакман травмувався на 75-й хвилині матчу після зіткнення з суперником. Футболіст був змушений покинути поле на ношах.

Терміни відновлення гравця поки що невідомі і будуть уточнюватися після проведення операції. Проте, така травма, як правило, вимагає тривалої реабілітації, що ставить під сумнів участь Гакмана у решті матчів поточного сезону.

Нагадаємо, що у суботу, 5 жовтня, рівненському стадіоні «Авангард» відбулася зустріч місцевого «Вереса» та луганської «Зорі». Рівняни отримали перемогу над гостями з рахунком 2:1