Оборонні розробки Рівненщини презентували на інвестиційному саміті Defense Tech Valley
Про це інформують у Рівненській ОДА.
На заході зібралися понад 650 винахідників та понад 100 інвесторів, які мали можливість ознайомитися з унікальними розробками українських підприємств. Це платформа для співпраці між органами влади, Силами оборони та бізнесом, яка сприяє розвитку високих технологій для зміцнення обороноздатності України.
Організатором саміту виступив кластер Brave1, який забезпечує державні гранти та проводить заходи для налагодження контактів між розробниками та інвесторами.
«Механізми фінансування вітчизняних виробників оборонки діють і на Рівненщині. Цьогоріч у межах обласної програми вже спрямовано 1,6 млн грн для п’яти місцевих підприємств, які виготовляють товари для Сил оборони. І сьогодні «залізні солдати» з Рівненщини вже доводять свою ефективність на полі бою», – зазначив Олександр Кохан.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1728390773.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
У Рівному п’яний водій скоїв ДТП та спробував підкупити поліцейських
![](/images/articles/2/small/1738923560.jpg)
Учора в Рівному сталася дорожньо-транспортна пригода на вулиці Олександра Олеся. Водій, який потрапив в автопригоду, був під впливом алкоголю.
переглядів: 1
Завкафедри одного із ВНЗ Рівненщини підозрюється у хабарництві та сприянні ухиленню від мобілізації
![](/images/articles/2/small/1738923428.jpg)
Співробітники правоохоронних органів викрили масштабну схему корупції у вищій освіті. Завідувач однієї з кафедр рівненського вузу підозрюється в отриманні хабарів за вступ до ВНЗ та сприяння ухиленню від мобілізації.
переглядів: 14
Відійшла у засвіти вірна помічниця трьох міських голів Рівного Валентина Капліна
![](/images/articles/2/small/1738922377.jpg)
Стало відомо про смерть Валентини Капліної, яка багато років віддано служила місту Рівне.
переглядів: 163
Сапери Рівненщини знищили понад 50 вибухонебезпечних предметів з початку року
![](/images/articles/2/small/1738919782.jpg)
Небезпека мінування на Рівненщині залишається актуальною. З початку року сапери обласного гарнізону ДСНС вже знешкодили понад 50 вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових воєн.
переглядів: 67
На Рівненщині поліція та рідні розшукують 67-річного чоловіка: востаннє бачити пів року тому
![](/images/articles/2/small/1738918454.jpg)
Поліція Рівненщини розшукує зниклого чоловіка 67-річного Володимира Івановича Вахнюка, уродженця Сарненського району.
переглядів: 179