Аграрії Рівненщини отримали 400 тонн добрив для осінньої посівної
Нітроамофоску вже почали вносити на поля для підготовки ґрунту під зернові та олійні культури.
Загалом аграрії планують обробити близько 4 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. Програма реалізується через Державний аграрний реєстр, який сприяє залученню агровиробників до державних та партнерських ініціатив.
Представники аграрної спільноти закликають місцевих фермерів використовувати можливості таких програм, що сприяють ефективному проведенню посівної та модернізації виробництва навіть в умовах війни.
Міжнародна підтримка допомагає українським аграріям стабільно працювати та забезпечувати продовольчу безпеку країни.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
У Рівному встановлюють валідатори
![](/images/articles/2/small/1739708971.jpg)
У комунальному транспорті міста триває процес встановлення валідаторів для безготівкової оплати проїзду. У рамках впровадження електронного квитка всі автобуси та тролейбуси міста мають бути обладнані такими пристроями до кінця лютого.
переглядів: 102
У Рівному відбудеться арт-проєкт "Народжені боротися"
![](/images/articles/2/small/1739704777.jpg)
Цей захід об’єднає мистецькі твори, що народилися в часи боротьби за Свободу, і стане нагадуванням про ціну, яку українці заплатили та продовжують платити за своє майбутнє.
переглядів: 73
У Рівному діти лікуються та навчаються одночасно в Школі Супергероїв
![](/images/articles/2/small/1739706755.jpg)
Понад 400 дітей уже стали учнями Школи Супергероїв, яка з березня минулого року діє при Рівненській обласній дитячій лікарні. За цей час юні пацієнти отримали понад 1300 освітніх послуг, не перериваючи навчання навіть під час лікування чи реабілітації.
переглядів: 88
Яку компенсацію можуть отримати рівняни за "пакунок малюка"
![](/images/articles/2/small/1739703269.jpg)
Департамент соціальної політики Рівненської міської ради повідомляє, що відтепер батьки новонароджених можуть отримати грошову компенсацію вартості «пакунка малюка».
переглядів: 128
У Рівному затвердили програму оздоровлення для Захисників та Захисниць України
![](/images/articles/2/small/1739702947.jpg)
Депутати Рівненської міської ради підтримали важливий соціальний проєкт, підготовлений Департаментом соціальної політики.
переглядів: 125