Уряд України підвищив розмір допомоги для безробітних
Зокрема, нові правила стосуються:
- Осіб, які не мали 7 місяців страхового стажу протягом року до отримання статусу безробітного і раніше отримували 1500 гривень.
- Працюючих людей, які мали не менше 7 місяців стажу перед настанням безробіття, а до підвищення отримували 2500 гривень.
- Внутрішньо переміщених осіб, які не мають документів про страховий стаж і також отримували 2500 гривень.
Варто зазначити, що під час дії воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не перевищує 90 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку — до 360 календарних днів.

безробіття, допомога, ВПО, соціальна підтримка, уряд, Україна
Чому українці масово виїжджають з Польщі?

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, Польща стала першою країною, яка прийняла найбільшу кількість українських біженців. Однак, ситуація змінилася.
переглядів: 183
Укрзалізниця запускає спеціальні рейси для військових на 14 лютого

З нагоди Дня закоханих"Укрзалізниця" запускає спеціальну послугу для військових. 14, 15 та 16 лютого у Києві та Львові курсуватимуть поїзди "Потяг до тебе", пропонуючи романтичну подорож у особливій атмосфері.
переглядів: 205
Військовозобов'язаним українцям радять мати при собі паперові документи про бронювання

У зв'язку з нещодавніми збоями в роботі мобільного додатку "Резерв+", які виникли через високе навантаження на систему BankID, народний депутат Олександр Федієнко рекомендує всім військовозобов'язаним мати при собі паперові копії документів про бронювання.
переглядів: 225
У столиці на дисертаційному рівні визначено адміністративно-правовий механізм регулювання інвестиційно діяльності в будівельній галузі

Протягом багатьох років будівельна галузь є одним із найбільш потужніших секторів економіки не тільки в Україні, а й у низці провідних держав Європи та Світу.
переглядів: 231
Українці серед тих, хто найчастіше намагається нелегально потрапити до Німеччини

Майже кожен п'ятий іноземець, який намагався нелегально перетнути кордон Німеччини у другій половині 2024 року, виявився громадянином України.
переглядів: 307