Відома журналістка знайшла на Рівненщині безодню
"Періодично друзі та знайомі з інших міст запитують у мене: а що б такого цікавого побачити у Рівному та області? Звісно я розповідаю про наші туристичні місця, однак в якийсь момент я зрозуміла, що ми для себе не відкриваємо нових. А Рівненщина ж прекрасна і цікава. Тоді і промайнула думка, а чому б це не зробити мені? Я люблю дізнаватися нове, знаю, як про це розповісти. Відтак поділилася ідеєю зі знайомим і він зголосився бути моїм оператором не за гроші, а за ту ж таки ідею. І вже за тиждень ми поїхали в Клевань знімати перший випуск. Насправді це дуже хвилююче, бо ми починаємо з нулем підписників, без професійної апаратури та будь-якого закладеного бюджету. Тому підтримка у вигляді вподобайок, підписок і коментарів для нас дуже важлива!", - говорить журналістка.
Анна Махно розповідає, що зараз дуже важлива підтримка глядачів. Нещодавно з'явився перший випуск про таємничу Безодню на Рівненщині.
Підписатися на канал можна за посиланням: https://www.youtube.com/@АннаМахно-Про1
Нагадаємо, друком має вийти новий роман письменниці з Рівного.
Гороскоп на вівторок 21 січня: прислухайтеся до себе
Якщо ви відчуваєте, що останнім часом ваше життя зупинилося, сьогоднішня енергія приходить із повною валізою перетворень. Ранок починається спокійно, хоча Меркурій у легкому конфлікті з Хіроном може дати нам тонкий сигнал переосмислити свої реакції.
переглядів: 221
Сьогодні крайній термін подачі заявки для участі у програмі "Ветеранський спорт"
Залишилося лічені години, щоб скористатися унікальною можливістю покращити своє фізичне та ментальне здоров’я завдяки програмі "Ветеранський спорт". Станом на сьогодні 23 000 ветеранів і ветеранок приєдналися до програми.
переглядів: 162
З'явився новий застосунок для емоційного благополуччя українців "єЗараз"
В умовах сучасної дійсності, сповненої стресів та викликів, українці отримали новий інструмент для підтримки свого емоційного здоров'я. Міністерство каламбурів України, у співпраці з креативною агенцією I AM IDEA та стартап-студією Kiss My Apps, презентувало мобільний застосунок "єЗараз".
переглядів: 193
Привласнили 2,5 млн грн донатів на ЗСУ: поліція викрила групу шахраїв
Столичні кіберполіцейські спільно зі слідчими Головного слідчого управління за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора припинили діяльність шахраїв із Черкащини, які реалізували схему привласнення донатів, зібраних на потреби ЗСУ.
переглядів: 219
СБУ та Нацполіція запобігли замаху на життя високопосадовця МОЗ
Співробітники Служби безпеки України та Національної поліції запобігли убивству першого заступника Міністра охорони здоров’я.
переглядів: 225