Рівне: за знущання над батьком син потрапить за грати
Прокурор довів, що це – систематична поведінка обвинуваченого, оскільки міським судом він раніше притягувався до адміністративної відповідальності за знущання з батька і матері. Крім того, чоловік провів вже 6 місяців під арештом за домашнє насильство, однак на шлях виправлення так і не став, завдаючи страждань найріднішим людям.
Під час судового розгляду кривдник свою вину визнав повністю.
Рівненський міський суд засудив його до 1 року позбавлення волі. Чоловіка взяли під варту безпосередньо в залі суду.

новини Рівного, злочин, поліція, знущався над батьком, фізичне насильство
Жахлива ДТП на Рівненщині: троє загиблих внаслідок зіткнення автівок поблизу Антонівки

Сьогодні, 20 липня 2025 року, близько 8:30 ранку на трасі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» поблизу села Антонівка Березнівської тергромади сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Унаслідок зіткнення двох автомобілів загинули троє людей.
переглядів: 184
Патрульна з Дубна Катерина Безнюк виборола "золото" та "срібло" на Чемпіонаті України з веслування

Уманський Чемпіонат України 2025 з веслування на байдарках і каное приніс чудові новини для Рівненщини. Дубенська патрульна поліцейська, Майстер спорту Катерина Безнюк, продемонструвала вражаючі результати.
переглядів: 194
Грози, дощ і вітер: якою буде погода 20 липня у Рівному

У неділю, 20 липня, синоптики прогнозують на Рівненщині нестійку погоду.
переглядів: 324
У Рівному оновили телефони лікарень: повний перелік

У Рівному змінились контактні номери медичних закладів.
переглядів: 528
"Грошова допомога" обернулась втратою 14 тисяч: дівчина з Рівненщини стала жертвою афери

24-річна жителька Сарн втратила 14 тисяч гривень, повіривши в онлайн-оголошення про грошову допомогу від держави.
переглядів: 383
Реклама