На Рівненщині оголошено карантин через випадок сказу у кота
Зона підвищеного ризику охоплює села Вересневе, Грушвиця Перша, Грушвиця Друга, Дібрівка, Мартинівка, Глинськ, Ільпінь, П'ятигори, Дядьковичі, Верхівськ, Шпаків, Кривичі, Дворовичі, село Ставки, а також селище Квасилів. Під обмеження також потрапили лісові та польові мисливські угіддя, які належать Рівненському товариству мисливців та рибалок.
До зняття карантину заборонено вивезення собак, котів та диких тварин із неблагополучних зон. Крім того, у рамках «Плану комплексних заходів з ліквідації вогнища сказу в с. Велика Омеляна», проводяться дії з профілактики та недопущення поширення сказу на інші території.

У Корецькій бібліотеці стартував проєкт підтримки ветеранів «Перезавантаж себе в бібліотеці»

У Корецькій міській бібліотеці розпочали реалізацію нового проєкту «Перезавантаж себе в бібліотеці», спрямованого на підтримку учасників бойових дій, ветеранів та членів їхніх родин.
переглядів: 155
«Острогіана у фалеристиці»: до 925-річчя Острога відбудеться виставка у музеї

У Державному історико-культурному заповіднику міста Острога відкрилася виставкова вітрина «Острогіана у фалеристиці», присвячена 925-й річниці цього стародавнього міста на Рівненщині.
переглядів: 183
Прогноз погоди у Рівному на 20 червня: чого чекати

У п’ятницю, 20 червня, Рівне зустріне мешканців яскравим і безхмарним ранком — температура повітря близько +10…+13°C.
переглядів: 228
Острозька громада — серед найкращих у Програмі Polaris: перше місце у рейтингу

Острозька міська територіальна громада здобула перше місце серед 12 відібраних учасників напряму «Розвиток інституційної спроможності інституту старост» Програми Polaris, набравши 229 балів.
переглядів: 180
Продовжено термін подачі документів до філії Острозького військового ліцею в Олександрії

Юнаки та дівчата, які прагнуть вступити до 8 або 9 класу філії Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені князя Костянтина Острозького в Олександрії, отримали додатковий час для подачі документів.
переглядів: 232