Тесть поранив зятя ножем під час конфлікту у Сарнах: поліція відкрила справу за замах на вбивство
Дружина викликала швидку допомогу, і потерпілого госпіталізували, проте його життю нічого не загрожує. Тесть 69-річного віку отримав підозру у замаху на вбивство. Йому загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 15 років.
Правоохоронці затримали підозрюваного та помістили його в ізолятор тимчасового тримання. Триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України, наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
На Рівненщині чоловік напідпитку спричинив ДТП за участю 4 автівок
Аварія сталася вчора, 4 лютого у селищі Гоща на вулиці Незалежності.
переглядів: 93
Спецслужби рф підірвали терориста у будівлі ТЦК у Рівному: деталі розслідування
Служба безпеки задокументувала злочини окупантів, які організували теракт у Рівненському обласному ТЦК 1 лютого цього року, використавши «втемну» завербованого агента.
переглядів: 137
Важливо: з березня розширять перелік безоплатних медичних послуг для ветеранів
Міністерство охорони здоров'я анонсує запуск експериментального проєкту, який розширює перелік безоплатних медичних послуг для ветеранів війни на рівні первинної медичної допомоги.
переглядів: 102
На Рівненщині суд позбавив права водити авто чоловіка, що ухилявся від мобілізації
Рішення про позбавлення водія прав керування за вимогою ТЦК прийняв Кузнецовський міський суд на Рівненщині.
переглядів: 195
Критична потреба у донорської крові: які групи найнеобхідніші зараз
Наразі особливо потрібна кров I (0) та IV (AB) груп із негативним резус-фактором (Rh-).
переглядів: 115