Ми у Facebook
06.12.2024, 17:31

Порушення ПДР, перевезення бурштину та хабар: поліція викрила двох зловмисників

Учора, близько 15:19, під час патрулювання поліцейські офіцери Рівненської територіальної громади помітили автомобіль «BMW», водій якого порушив правила дорожнього руху, не увімкнувши покажчик повороту.
Про це інформують у Поліції Рівненської області.

Авто зупинили лише після того, як воно заїхало на глуху вулицю. У транспортному засобі перебували 26-річний житель села Рафалівка та 27-річний мешканець села Половлі. Під час перевірки правоохоронці з’ясували, що водій перебуває у розшуку. Провівши огляд автомобіля, у багажнику виявили мішок із бурштином загальною вагою 12,125 кілограмів.

Щоб уникнути відповідальності, пасажир автомобіля запропонував поліцейським хабар у розмірі 500 доларів, залишивши гроші між передніми сидіннями службового авто.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 240-1 КК України (незаконне видобування, збут чи перевезення бурштину) та ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі).

За порушення ПДР на водія складено два адміністративні протоколи.
Правоохоронці наголошують на відповідальності за порушення закону та закликають громадян не намагатися підкупити представників поліції.








На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ