Що потрібно купити до народження дитини
Створюємо комфортний простір для малюка
Оформлення дитячої кімнати починайте з покупки якісного та зручного дитячого ліжечка. Його якість визначає матеріал виготовлення та анатомічний матрас. Обирайте модель із натурального дерева і з регульованим дном. А якщо ви плануєте спільний сон, зверніть увагу на спеціальні приставні ліжечка.
Не забудьте про текстиль: м’яку ковдру, постільну білизну та водонепроникний наматрацник. Купіть кілька комплектів з бавовни та фланелі.
Облаштуйте простір навколо ліжка. Для зберігання одягу й аксесуарів підійде комод або органайзер із безпечними висувними шухлядами. Не завадить мати кілька полиць, м’яке крісло з пуфом і подушкою для годувань, нічник, зволожувач. Подбайте про безпеку: купіть заглушки для розеток, прикрутіть шафи до підлоги чи стіни.
Купуємо одяг
Перший гардероб має бути зручним, простим і виготовленим із натуральних тканин. Уникайте синтетики, яка може подразнювати чутливу шкіру. Ось приклад базового набору:
- 5–7 боді або чоловічків.
- 2–3 пари шкарпеток.
- 4 шапочки для дому й прогулянок.
- 5–7 штанів чи повзунків.
- Тепла шапка і комбінезон для прогулянок.
- Кілька пелюшок – одноразових і багаторазових;
Дотримуйтеся правила «менше, але краще». Діти ростуть швидко, тому велика кількість речей не знадобиться.
Що купити для прогулянок
Коляска – один із найважливіших пунктів у списку покупок. Багато батьків обирають універсальні моделі 2 в 1, які підходять як для новонароджених, так і для старших дітей. А якщо потрібне ще й автокрісло, то зверніть увагу на моделі 3 в 1. Легка й маневрена коляска з великими колесами стане чудовим вибором для прогулянок містом.
Вибираємо правильні засоби для догляду за малюком
Догляд за новонародженим не потребує довгого списку засобів із полиць магазинів. Навпаки, мінімалізм і натуральність – найкращі союзники молодих батьків. Для купання достатньо дитячої ванночки, м’якого бавовняного рушника, нейтрального засобу для купання або дитячого мила з безпечним рівнем pH, підкладки у ванночку, щоб забезпечити комфорт малюку.
Шампуні, лосьйони, губки та інші «косметичні» засоби – зайва витрата коштів. Шкіра немовляти ніжна й не потребує зайвих подразників. Мочалки теж не потрібні – малюка достатньо просто обполоснути руками.
Для догляду за шкірою дитини потрібні
- Крем під підгузник або присипка для запобігати подразненням.
- Натуральна олійка для зволоження за потреби.
Щодо аптечки, варто мати лише найнеобхідніше.
- Термометр для вимірювання температури.
- Сольові краплі для очищення носика.
- Аспіратор для носа.
- Дитячий парацетамол у разі підвищення температури.
Не піддавайтеся рекламі й модним тенденціям: зайва косметика чи аксесуари для догляду лише ускладнюють життя. Мінімальний набір із якісних речей забезпечить комфорт малюка й спокій батьків.
Підготовка до народження дитини може стати захопливим досвідом, якщо підійти до цього з розумом. Сконцентруйтеся на якості й практичності речей, не забуваючи про комфорт для малюка й зручність для вас.
На правах реклами
Вступ до магістратури 2025: яких змін чекати абітурієнтам?
Міністерство освіти і науки України презентувало проект порядку прийому до закладів вищої освіти на 2025 рік. Нововведення торкнуться багатьох аспектів вступної кампанії.
переглядів: 27
"Резерв+" тимчасово не обробляє запити на відстрочки
У застосунку "Резерв+" виникли тимчасові труднощі з оформленням відстрочки.
переглядів: 136
Де в Рівненській громаді знаходяться укриття (+МАПА)
У Рівненській міськраді рівнянам та квасилівчанам нагадали про розташування захисних споруд у нашій громаді.
переглядів: 2430
У «Дії» тимчасово недоступні частина сервісів
Через оновлення державних реєстрів у Дії тимчасово не працює частина сервісів.
переглядів: 164
Як покращити сигнал Wi-Fi вдома: практичні лайфхаки
В епоху цифрових технологій інтернет став важливою частиною нашого повсякденного життя. Ми не можемо без нього уявити навчання, спілкування чи відпочинок. Тому стабільний інтернет-зв'язок є необхідністю. Однак часто можна спостерігати таку ситуацію, що сигнал Wi-Fi вдома погіршується або зникає. Тож пропонуємо кілька простих, але ефективних порад, які допоможуть покращити якість зв’язку.
переглядів: 205