28.12.2024, 14:08
Корецька міськрада відшкодувала понад 1,3 млн грн за незаконні порубки дерев
На вимогу Державної екологічної інспекції Поліського округу, Корецька міська рада добровільно компенсувала збитки у розмірі 1 366 714 грн 33 коп., завдані через незаконні вирубки дерев на землях лісогосподарського призначення.
Про це інформують у Державній екологічній інспекції Поліського округу
У серпні 2024 року тимчасова комісія, до складу якої увійшли представники різних установ, виявила незаконні рубки 287 дерев поблизу сіл Весняне, Річечина, Сторожів, Устя та Морозівка. Винних осіб встановити не вдалося.
Згідно з чинним законодавством, шкода, завдана лісу у разі невстановлення винних осіб, компенсується органом місцевого самоврядування. Корецька міська рада визнала відповідальність за стан природних ресурсів та відшкодувала збитки без залучення суду.
Цей випадок став ще одним прикладом усвідомлення громадами важливості охорони природи.
Інспекція також відзначила:
- У 2024 році Рокитнівська селищна рада була зобов’язана судом відшкодувати 2,9 млн грн.
- Господарський суд Рівненської області ухвалив рішення щодо стягнення 5 млн грн з Дубровицької міської ради.
- На розгляді суду знаходиться справа щодо Пулинської селищної ради з Житомирщини на суму 1,8 млн грн.

Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.UAПереглядів: 414Інші статті рубрики:
У Рівному планують звести новий корпус для шкірвендиспансеру

У Рівному розпочато підготовку до будівництва нового корпусу для обласного шкірвендиспансеру.
переглядів: 146
На Рівненщині 10 дітей знайши нову родину

З початку 2025 року на Рівненщині вже всиновили 10 дітей.
переглядів: 158
Студентка Острозької академії здобула призове місце у всеукраїнському конкурсі

Студентка Національного університету "Острозька академія" стала призеркою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фінансів.
переглядів: 122
На Поліссі викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Правоохоронці Рівненщини викрили організовану групу, яка за 150 тисяч гривень допомагала чоловікам призовного віку незаконно перетинати державний кордон України.
переглядів: 151
У громаді на Рівненщині попрощалися військовим

Здолбунівській міській раді повідомили про смерть військовослужбовця зі Здовбицької громади Лося Яна Генріховича.
переглядів: 234