Понад 1 мільйон обмежено придатних не пройшли ВЛК: термін планують продовжити
Через ситуацію, що склалася, народні депутати наразі працюють над внесенням змін до законодавства, щоб продовжити термін для обов'язкового медичного огляду. Також планується відтермінування введення штрафів за непроходження ВЛК.
Ірина Верещук підкреслила, що до встановленого терміну медогляди такої великої кількості осіб провести є «абсолютно нереально». Водночас Міністерство оборони та Міністерство охорони здоров’я активно працюють над забезпеченням викликів на медогляд і його належним проведенням.
«Після завершення процесу ми будемо з’ясовувати, як виникла така ситуація і хто відповідає за організацію», — заявила Верещук.
Нагадаємо, що в квітні президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує статус «обмежено придатний» і вводить дві категорії — «придатний» і «непридатний».

територіальні центри комплектування, медичний огляд, обмежено придатний, ВЛК
Стрілець із Дубенщини знищив ворожий Су-25 над Бахмутщиною

Українське небо стало ще безпечнішим завдяки влучному пострілу нашого захисника. Російський штурмовик Су-25 намагався прорватися та завдати удару по позиціях ЗСУ над Бахмутщиною, але натрапив на справжніх професіоналів.
переглядів: 459
Євробачення-2025: букмекери оновили прогноз після визначення учасників від України

Букмекерські контори оновили свої прогнози на Євробачення-2025, яке відбудеться у травні в швейцарському Базелі. Цьогоріч у конкурсі візьмуть участь 37 країн, а Молдова вирішила відмовитися від змагання.
переглядів: 647
Рівнянин Дмитро Котовський приніс Україні першу нагороду в сезоні Кубка світу з лижної акробатики

Український фристайліст Дмитро Котовський виборов срібну медаль на четвертому етапі Кубка світу з лижної акробатики, що відбувся в американському Дір-Веллі. Це перша нагорода для України в цьому сезоні престижного змагання.
переглядів: 441
Чому українці масово виїжджають з Польщі?

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, Польща стала першою країною, яка прийняла найбільшу кількість українських біженців. Однак, ситуація змінилася.
переглядів: 502
Укрзалізниця запускає спеціальні рейси для військових на 14 лютого

З нагоди Дня закоханих"Укрзалізниця" запускає спеціальну послугу для військових. 14, 15 та 16 лютого у Києві та Львові курсуватимуть поїзди "Потяг до тебе", пропонуючи романтичну подорож у особливій атмосфері.
переглядів: 452