Ми у Facebook
03.02.2025, 10:00

Масниця, поминальна субота та інші пам'ятні дати: церковний календар на лютий 2025

М'ясопусна субота буде в другій половині місяця, опісля настане Масниця, а потому й Великий піст розпочнеться. Церковний календар нагадає про важливі дати.
Сьогодні, 3 лютого, шоста річниця інтронізації Предстоятеля помісної Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Епіфанія.



9 лютого Неділею про митаря і фарисея ми починаємо готуватися до Великого посту, який в цьому році розпочнеться 3 березня.

13 лютого вшановуватимемо пам'ять благовірного князя Костянтина Острозького, великого оборонця православної віри, просвітителя та благодійника Церкви.

14 лютого – рівноапостольного Кирила, учителя слов’янського.

17 лютого – великомученика Федора Тирона.

20 лютого
ми вшануємо пам՚ять благовірного князя Київського Ярослава Мудрого, який для нас є зразком мудрого й успішного державного управлінця, реформатора, будівничого, просвітителя, пам’ять про якого живе вже майже тисячу років і буде жити з роду в рід.

22 лютого – одна з двох вселенських поминальних субот, М՚ясопусна, тож молитимемося за всіх від віку спочилих православних християн: отців, братів і сестер наших.

24 лютого, за тиждень до початку Великого посту, розпочнеться Тиждень сирний (масниця), який готує вірян до входження у великопостовий період з терпінням і спокоєм у душі.

За матеріалами ПЦУ.





На правах реклами