З якою погодою почнеться понеділок на Рівненщині
Про це повідомляє Метеостанція Рівного, pogoda.rovno.ua.

погода на Рівненщині, погода у Рівному, прогноз погоди, погода, Рівне, новини Рівного
Завтра у Рівненській громаді буде День жалоби

День жалоби за загиблими від удару по Сумах оголосять завтра, 14 квітня.
переглядів: 258
Мешканець Здолбунова віддав своє життя за Україну

Підтвердилася загибель Юрія Миколайовича Філімончука зі Здолбунова.
переглядів: 258
Рівненські спортсмени – серед найсильніших гирьовиків Європи

У столиці Болгарії, Софії, відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. До складу національної збірної України увійшли й представники Рівненської області, які гідно представили державу на міжнародній арені та здобули низку престижних нагород.
переглядів: 246
На Рівненщині запустили нові очисні споруди на молокопереробному підприємстві

Під час робочого візиту до Дубенського району начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль відвідав молокопереробне підприємство «Радивилівмолоко», яке спеціалізується на виробництві сиру, масла та інших молочних продуктів.
переглядів: 269
Підозрюють неповнолітнього, який допомагав ухилянтам незаконно перетнути кордон

Правоохоронці Рівненської області викрили 17-річного жителя Сарненського району, який організував незаконний перетин державного кордону для чоловіків призовного віку.
переглядів: 301