Ми у Facebook
18.02.2025, 10:40

У Рівному харчують людей, які опинилися у скруті

Для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, у центрі Рівного роздають гарячі обіди.
Харчування здійснює Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг спільно з Департаментом соцзахисту ОДА, за підтримки тергромади та благодійників. Кормлять тих, хто цього потребує, з понеділка по п'ятницю з 13:00 на майдані Незалежності за кінопалацом «Україна».

«Підтримувати людей, які через життєві обставини опинилися у скруті, будемо й надалі, адже це спільне завдання влади та суспільства. Вже 4680 порцій обідів видали цьогоріч тим, хто опинився у нужді, зокрема безхатченкам.
Крім того, для них передбачена інформаційна та психологічна підтримка, допомога у відновленні документів та пошуку тимчасового житла», - повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.


Триватиме підтримка людей із вразливої категорії гарячими обідами та харчами тривалого зберігання протягом всього холодного періоду.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ