На Дубенщині ексдепутата підозрюють у неправдивому декларуванні доходів
Про це інформують у Прокуратурі Рівненської області.
За даними слідства, він не вказав майно та кошти на загальну суму понад 5,6 млн грн за 2021 рік та 6,2 млн грн за 2022 рік.
Зокрема, ексдепутат не задекларував корпоративні права, страхові виплати та інші видатки, які підлягають декларуванню. Також він вніс неправдиві дані щодо залишку позичених коштів і не зазначив наявність коштів на одному з банківських рахунків.
Розслідування ведуть слідчі Дубенського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Дубенської окружної прокуратури.
Довідково: за ч. 2 ст. 366-2 КК України (декларування недостовірної інформації) передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

неправдива інформація, декларація про доходи, розслідування, депутат
На Рівненщину повертається тепло: прогноз погоди

Після кількох холодного та зимового тижня мешканці Рівненщини можуть зітхнути з полегшенням — вже з 12 квітня синоптики обіцяли повернення по-справжньому весняної погоди.
переглядів: 233
Рівнянин сидітиме понад п’ять років за наркотики

У Рівному суд виніс вирок 36-річному місцевому жителю, якого визнали винним у виготовленні та розповсюдженні наркотичних засобів.
переглядів: 232
У Рівному будівельне сміття викинули на газон: як покарали порушника

У Рівному знову зафіксували випадок недбалого ставлення до міського середовища — цілу купу будівельних відходів викинули прямо на зелену зону.
переглядів: 234
на Рівненщині відкрили ще один молодіжний простір

Костопільська громада продовжує розвивати молодіжну інфраструктуру в селах.
переглядів: 194
У селі Крилів облаштують житло для ВПО

У Рівненському районі з'явиться новий осередок підтримки для внутрішньо переміщених осіб.
переглядів: 184