На Рівненщині викрили двох чоловіків, які переправляли ухилянтів через кордон за 6000 доларів.
Два жителі Вараського району затримані за підозрою в організації незаконного переправлення чоловіків мобілізаційного віку через державний кордон України. За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури їм повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.
Згідно з матеріалами слідства, один із підозрюваних шукав клієнтів, а інший організовував їхнє перевезення та супровід до прикордонних районів. Для забезпечення «безпечного» проходу через кордон вони використовували різний транспорт і складали маршрути, аби ускладнити відстеження слідів. Крім того, чоловіки надавали детальні інструкції щодо ризиків та способів уникнення контрольних пунктів.
Вартість послуг становила 6000 доларів США з кожного клієнта. Зловмисників було затримано під час спроби перетину кордону їхніми клієнтами. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.
Досудове розслідування проводить Управління СБУ в Рівненській області за оперативного супроводу прикордонників та місцевих правоохоронців.
Згідно з санкцією статті, за скоєне передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а також конфіскацією майна.


«Герой медичного фронту»: Рівненський лікар Євгеній Шмига отримав «Орден святого Пантелеймона»

Уродженець села Уріччя Вараської громади, дитячий ортопед-травматолог з Рівного Євгеній Шмига, став цьогорічним лауреатом почесної громадської відзнаки «Орден святого Пантелеймона» у номінації «Герой медичного фронту». Про це повідомили у Міській дитячій лікарні Рівного.
переглядів: 119
Герой без зірки - добровольцю з Рівненщини просять присвоїти звання посмертно

Він міг не піти. Міг залишитися поруч із дружиною та маленьким сином, який щойно почав говорити перші слова. Міг обрати тишу замість війни, дім замість окопу. Але не пішов осторонь. Владислав Олексійовець, 25-річний доброволець із Дубровиці Рівненської області, пішов у бій — і залишився там назавжди.
переглядів: 128
Від Рівненщини до Торецького напрямку: 21-річний поліцейський FPV-пілот "Тунгус" несе службу на передовій

Нашій країні потрібні справжні Герої, і 21-річний поліцейський зі стрілецького батальйону поліції Рівненщини, відомий за позивним "Тунгус", є одним із них. Молодий FPV-пілот зараз боронить державу на Торецькому напрямку, виконуючи важливі бойові завдання.
переглядів: 150
У Рівному в останню земну дорогу провели Захисників Олександра Швороба та Євгенія Колоду

Сьогодні, 10 червня 2025 року, Рівне вклонилося своїм синам – Захисникам України Олександру Шворобу та Євгенію Колоді, які віддали свої життя, захищаючи Батьківщину від російського агресора. Прощання з полеглими воїнами відбулося на майдані Незалежності, зібравши рідних, близьких, побратимів та небайдужих рівнян.
переглядів: 216
Музикою із фільмів про Гаррі Поттера зачаровуватимуть рівнян

У четвер, 12 червня, у Органному залі звучатиме музика з серії легендарних кінофільмів про Гаррі Поттера. Ваші улюблені саундтреки — у звучанні органа. Епічно, масштабно, магічно. Концерт відбудеться у рівненському органному залі. За органом — Євгенія Бельмас.
переглядів: 202