У Рівному буде відкриття виставки картин дружин і матерів полеглих Героїв
За 2 роки в проєкті «ЖИВА» взяли участь більше 300 жінок в 25 містах України. 3000 учасниць ще планують і чекають такої можливості в своїх громадах.
З липня 2024 року країною мандрує Всеукраїнський виставковий тур проєкту «ЖИВА», який представляє 150 картин учасниць з Києва, Львова, Кривого Рогу, Дніпра, Вінниці, Рівного, Звягеля, Волині та Закарпаття, де проходили майстер-класи. Тур, розпочатий у Львові, побачили глядачі в Дніпрі, Ужгороді, Івано-Франківську. Зараз виставки проєкту проходять в Києві. Шостим містом, яке приймає цей тур, є Рівне, де з 5 по 31 березня в обласної бібліотеці буде демонструватися виставка «Малюю серцем».
Всі картини, які будуть представлені на виставці, учасниці вперше в житті створювали олійними фарбами в художніх студіях за підтримки професійних художників. В Рівному учасниці проєкту творили під керівництвом відомої художниці, засновниці першої у місті безбар'єрної художньої студії TEREN art studio Ольга Теренчук.
Всеукраїнський тур, організований за підтримки регіональних партнерів і меценатів, знайомить громади і суспільство з проблемою проживання тяжкої втрати і гідного вшанування пам’яті полеглих Героїв.
Ініціатива «ЖИВА. Справжні історії кохання» передбачає написання дружинами і мамами полеглих героїв творчих робіт на згадку про їхніх чоловіків та синів, та організацію виставок цих картин.
Всі роботи є дійсними витворами мистецтва живопису, бо намальовані серцем, і кожна розповідає свою особисту унікальну історію кохання.
В Рівному партнерами проєкту стали Рівненська обласна Рада, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, салони оптики «Фортуна», квітковий магазин «Квіткова примха», StarLife – страховий посередник.
Виставка діятиме з 5 по 31 березня!
Сторінка проєкту в мережі FACEBOOK - https://www.facebook.com/Truestoriesoflove
Керівниця проєкту – Олена Сокальська ( Olena Sokalska ).
Організаторка проєкту в Рівному – Ірина Хижняк , учасниця проекту «ЖИВА», дружина Героя.
Кураторка проєкту в Рівному – Ольга Теренчук, художниця, викладачка, засновниця студії «TEREN art studio».

життя, виставка, художня виставка, Жива. Справжні історії кохання
Легендарний художник і воїн: 72 роки тому загинув Ніл Хасевич

Ніл Хасевич: митець, що боровся різцем і долотом за свободу України
переглядів: 192
У Рівному завтра прощатимуться одразу з двома Героями: Олександром Кривчуком та Андрієм Довжаницею

4 березня 2025 року Рівне схилить голови у скорботі, прощаючись з двома Героями, які віддали свої життя за Україну – Олександром Кривчуком та Андрієм Довжаницею.
переглядів: 562
Рівне попрощалося з полеглим захисником Андрієм Мирончуком

У Рівному провели в останню путь Андрія Мирончука – воїна, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів.
переглядів: 433
На Рівненщині зростає захворюваність на грип

На Рівненщині продовжує стрімко зростати кількість хворих на грип та гострі респіраторні інфекції. Ситуація залишається напруженою – рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг у 2,3 рази.
переглядів: 429
Що не варто робити у перший день Великого посту

Починаючи відсьогодні слід особливо стежити за своїм язиком і вчинками. Не можна лихословити, бажати зла, відмовляти в допомозі, милостині, ображати кого-небудь, брехати, лінуватися, заздрити.
переглядів: 967