Ми у Facebook
07.03.2025, 09:05

У Рівненському краєзнавчому музеї проведуть другу нічну екскурсію

Унікальна можливість побачити історію в іншому світлі чекає на рівнян та гостей міста вже 7 березня. Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує на чергову нічну екскурсію, де історія оживатиме у світлі ліхтариків.
Цього разу відвідувачі познайомляться з особистістю князя Фредеріка Любомирського – відомого власника міста та засновника чоловічої гімназії. Учасники екскурсії зустрінуться з історичними персонажами, побачать унікальні музейні експонати та відчують атмосферу минулих століть.

Початок заходу о 19:00. Група обмежена до 25 осіб, тому необхідний попередній запис за номером 096 252 54 29. Організатори зазначають, що квитки розкуповують дуже швидко, адже подібні екскурсії користуються великою популярністю.

Наступна нічна подорож у світ історії запланована на 21 березня, повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.












На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ