На Рівненщині СБУ викрила схему ухилянтів і затримала її організатора
Згідно з даними слідства, організатором схеми став 34-річний мешканець Рівненського району, який самостійно розміщував та організовував трансфер своїх «клієнтів». Вартість послуги склала 9 500 доларів США з однієї особи.
Після того, як «клієнти» потрапили на гачок, фігурант організував для них конспіративні зустрічі в Рівному, куди особисто доставляв їх на власному автомобілі. Згодом він через своїх спільників переправляв чоловіків призовного віку до прикордонної зони, задаючи чіткий маршрут для подальшого слідування, щоб уникнути уваги прикордонників та правоохоронців.
СБУ затримала організатора під час отримання 19 000 доларів США від двох жителів Київської області.
Під час обшуку за місцем проживання в зловмисника були виявлені мобільний телефон та готівкові кошти, ймовірно отримані від незаконної діяльності.
За процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури організатору схеми повідомляється про підозру за ч. 1 ст. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).
Тривають наступні дії для встановлення всіх причетних осіб, причетних до правопорушення.

Майже два десятки п'яних водіїв виявили на Рівненщині за вихідні

Патрульна поліція Рівненської області підбила підсумки минулих вихідних, які виявилися вкрай напруженими для правоохоронців. Правоохоронцями було виявлено та задокументовано 19 випадків керування транспортними засобами водіями з ознаками сп'яніння.
переглядів: 81
На Рівненщині село Новий Берестовець постраждало від негоди: ОДА обіцяє допомогу

Сильний штормовий вітер, що пронісся Рівненською областю вчора ввечері, спричинив значні руйнування в селі Новий Берестовець Малолюбашанської територіальної громади.
переглядів: 138
Рятувальники Рівненщини тричі розчищали дороги від повалених дерев

Минулої доби Рівненську область накрила сильна негода, що супроводжувалася штормовим вітром та рясними зливами. Стихія призвела до падіння дерев, які перекрили рух транспорту на автошляхах області.
переглядів: 143
У Рівному дефіцит крові з негативним резусом

Рівненський обласний центр служби крові оголосив про критично низький запас крові всіх груп (1, 2, 3 та 4) з негативним резус-фактором. У зв'язку з цим, медики звертаються до всіх небайдужих громадян із закликом активізувати донації, адже потреба в компонентах крові є надзвичайно великою.
переглядів: 144
На вулицях Рівного та Квасилова можливі ускладнення руху через ремонт

Мешканців та гостей Рівного попереджають про можливі ускладнення руху на кількох вулицях міста найближчим часом. Пов'язано це з проведенням поточних дорожніх робіт, які охоплять як основні магістралі, так і вулиці в районі Квасилова.
переглядів: 139