Рада дозволила сплачувати 50% штрафу за порушення військового обліку
Як скористатися знижкою?
Заявку на сплату знижки можна подати особисто в письмовій формі або через електронний кабінет у системі «Резерв+».
Після подачі заяви керівник ТЦК перевіряє її протягом трьох днів і виносить постанову по справі.
Така можливість надається у разі, якщо порушник не заперечує свою провину і готовий до адміністративної відповідальності.
Законопроект також пропонує закрити адміністративні справи щодо порушення військового обліку стосовно тих чоловіків, які добровільно приєднаються до військової служби.
Метою законопроекту, зокрема, є стимулювання військовозобов'язаних здійснювати уточнення даних, а також наповнення державного бюджету коштом добровільної сплати штрафів.
Закон також має на меті зменшення навантаження на адміністративну систему.

У Тернополі 14-річна дівчина готувалася вчинити теракт

У Тернополі затримали 14-річну школярку, яку окупанти використали для підготовки теракту.
переглядів: 322
В Україні запроваджують цифрову гривню

Національний банк України (НБУ) готує до запуску пілотний проєкт цифрової гривні. Е-гривня - це нова форма грошей, яка існуватиме поряд з готівкою та безготівковими платежами.
переглядів: 748
Трагедія в Києві: 12-річний хлопчик помер після ураження струмом на електропотязі

У столичній лікарні помер 12-річний хлопчик, який 13 березня отримав важкі опіки внаслідок ураження електричним струмом на станції "Київ-Волинський". Про це повідомили в поліції Києва.
переглядів: 649
Україна уже атакувала росію ракетою "Нептун" - Forbes

Україна успішно випробувала та застосувала ракету «Довгий Нептун» із дальністю у тисячу кілометрів.
переглядів: 776
Міжнародний аеропорт у Львові може відновити роботу вже цієї весни

Відновлення роботи міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького можливе вже у квітні-травні цього року. Однак реалізація цього сценарію залежатиме від позитивних зрушень щодо припинення війни.
переглядів: 778